Close

Nechcete bydlet ve vysokém panelovém domově?

Nemusíte se už tlačit a nervovat v bytě, pořiďte si vlastní domov! Mobilheim Praha vám zajistí luxusní ubytování ve vašem vlastním domově. Ten si můžete vybrat z našich širokých skladových zásob, nebo si také pomocí našeho konfigurátoru můžete nechat vytvořit zcela vlastní dílo. Sami si tak můžete navrhnout, kde co budete mít. Mobilní domy už nejsou jenom staré, špinavé a malé domy, které nemají co nabídnout, ba právě naopak! Sami se můžete přesvědčit, že je to opravdu luxusní bydlení klidně v moderním stylu, které nabízí široké možnosti využití včetně celoročního bydlení. Zařídíme vám i dopravu, takže vám váš vysněný a nový domov dovezeme až na místo určení. Nic tak nemusíte zařizovat.

Záporné body, které u nás představují výhody:

a) Nečekají vás žádná zbytečná povolení na váš pozemek, ani drahé půjčky či hypotéky, u kterých byste peníze dlouhodobě vyřizovali, až nakonec spláceli šílené částky a dostávali se tak do životních problémů. Nečekají vás žádná povolení, ani úřady a mnoho vyřizování. Další výhodou je ta, že si sami dům nemusíte stavět. My vám ho postavíme! Žádný ztracený čas na stavbě od rána do večera nebo od úmoru do úmoru. Nic takového vás zkrátka nečeká. Co vám ale můžeme slíbit a zaručit, co vás tedy čekat bude, je váš soukromý a vlastní domeček, který může být klidně podle vaší vlastní představy. Moderní a krásný.

b) Už žádní zlostní sousedé, které si bohužel v bytě nevyberete, kteří dupou a dělají hluk, když vy potřebujete nutně spát.Už žádné běhání po vašem stropě, které se ozývá všude po bytě. Už žádné děti, které křičí a ječí či si hrají tím způsobem, že je slyšíte, jako kdyby byly přímo vedle vás. Nebudete platit žádné nájmy, protože dům bude jenom váš. S financováním vám samozřejmě velice ochotně pomůžeme. Zařizujeme všechno potřebné a můžete dům dokonce i splácet. Na jakémkoliv financování se tak jistě dohodneme.