Close

Když vám peníze nestačí

Mnoho lidí touží po vlastním bydlení, ale málokomu se podaří svůj sen uskutečnit. Samozřejmě, že většina z nich řeší otázku financování. Peníze hrají při stavbě nebo rekonstrukci domu hlavní roli. Bez dostatečných finančních prostředků se žádný dům postavit ani zrekonstruovat prostě nedá. Je to velká investice, kterou si může málokdo dovolit. Tak se spousta lidí smiřuje s tím, že po zbytek svého života bude bydlet v nějakém nájemním bytě a o vlastním bydlení si může nechat jenom zdát. Což je velká škoda. Přestaňte raději snít a vyzkoušejte financování svého snu bez prokazování příjmu.

K čemu vám jsou vám peníze

Peníze potřebujete na pořízení základních potřeb, na kroužky pro děti, na auto, na vysněnou cestu. Jenže, kde je brát, když v bance už žádnou půjčku nedostanete a veškeré uspořené peníze jdou na různé splátky, takže už si vlastně nemůžete dovolit vydat navíc ani korunu a o rekonstrukci svého domu si můžete nechat jen zdát. Peníze jsou prostě zapotřebí. Pokud máte peněz nedostatek a potřebujete nutně finanční vzpruhu, kterou vám vaše banka zamítla, pomůže vám hypotéka bez dokládání příjmů. No není to nádherné. Peníze budete mít okamžitě na svém účtu a můžete se pustit do potřebné rekonstrukce svého domečku.

Když banka nepomůže

Jste ve finanční tísni a vaše banka vám neposkytne žádnou půjčku, protože máte záznam v registru? Co tedy dělat, když peníze nutně potřebujete? Tam, kde vás banka odmítne, může pomoci nebankovní společnost, která vám půjčí i se záznamem v registru a bez dokládání příjmu. Zdá se vám to nereálné? Vyzkoušejte a sami uvidíte, jak jednoduše můžete získat potřebnou finanční částku na cokoli. Splácet můžete po dobu až 30 let, což znamená, že měsíční splátky nebudou vysoké, takže můžete během splácení ještě vytvořit finanční rezervu.