Close

Město, které má své kouzlo

Je mnoho krásných měst, které zaujmou nejen svojí polohou, ale také nějakou tou historickou pamětihodností. Mezi jednu takovou oblast patří město Loket. Karlovarský kraj může být zcela pyšný nejen na samotné město, ale i místní hrad, který se jmenuje zcela stejně. Příroda i přirozeně lidská snaha na tom to místě vytvořily velmi zajímavý a takový romantický celek, který je dokonale v souhře. Hrad i město získaly stejné jméno na základě jejich postavení. Pod hradem protéká řeka Ohře a ta zcela jasně připomíná tvar lidského lokte. Poté byl název zcela jasný. Historické stavby se ale prolínají i do samotného centra města.

italská kuchyně – lehký salát

Náměstí kvete do krásy

Město Loket je právem řadí mezi jedno z nejkrásnějších měst České republiky. Skutečně se vyplatí si zde udělat trochu delší přestávku a v klidu si projít všechna krásná historická místa, včetně procházky kolem řeky nebo cestiček, které nabízí Slavkovský les. Ubytování se lehce dá zarezervovat v samotném centru města, přímo nedaleko kašny stojící na náměstí. Penzion nabízí nejen komfortní ubytování za výhodnou cenu, ale zároveň potěší milovníky italské kuchyně.

pizzerie

Stravování na dosah ruky

Kdo miluje výbornou kávu, chutný dezert nebo snad skvělou chuť bazalky a rajčat, tak by měl rozhodně navštívit Ristorante pizzeria Marconi, které je součástí jednoho z místních penzionů. Pro své hosty je zde k dispozici možnost výborné a bohaté snídaně, stejně tak jako výběr salátů a nabídka známé italské kuchyně. Lehká, přesto vydatná strava potěší nejednoho milovníka pizzy a italských salátů či těstovin. A po vydatné procházce zajisté bude výborně chutnat i nějaký drink. Podle možností a nabídky je opět bohatý výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Večer si lze zpříjemnit sklenkou dobrého vínka. Zkrátka si lze užít dovolenou podle svých představ s ubytováním i stravou na jednom místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup