Close

Kabelky, které zaujmou každou ženu

Kolik vlastníte kabelek? A kolik z nich skutečně používáte? Na tyto otázky odpoví většina žen stejně. Kabelek má několik, ale nosí většinou jenom jeden, či dva modely. Důvod je ten, že u ostatních se vinou nekvalitního zpracování, nebo použitého materiálu projevily vady, kvůli kterým leží odloženy v šatnících. Není tedy na čase zvolit kvalitní kousek, který vás bude provázet do zaměstnání, za zábavou, nebo do společnosti? Všechny tyto modely jsou u zastoupeny na , kde si jistě vybere každá žena vzhledem ke svým požadavkům.
Žena držící na lokti elegantní kabelku
Připravili jsme pro váskolekci kožených větších kabelek, hodících se pro denní nošení do kanceláře. Tyto modely jsou pevné, stabilní a prostorné, takže pojmou vše, co pro běžný pracovní den potřebujete. Pro volný čas s přáteli nepotřebujete příliš objemnou tašku, a proto přicházíme s hravým a do detailu propracovaným designem malých kabelek napodobujících styl sedmdesátých let. Jistě vás okouzlí svým půlkulatým tvarem, který je doplněn nápadnými uchy. Tyto modely jsou k dostání v mnoha zajímavých barvách s hladkým, nebo krokodýlí kůži imitujícím povrchem. K plesům, večírkům, ale i na koncerty patří psaníčko, které vám padne do ruky jako ulité, a protože je vyrobeno ze safiánové kůže, odolá i potu vaší ruky, nebo případnému zmoknutí. Psaníčka dodáváme s odepínatelným páskem na rameno v několika odstínech pastelových barev, ale samozřejmě i v klasické černé.
Detail kráčející ženy s kabelkou v ruce
Pokud si přejete být skutečně originální, nechte si od nás na vámi vybraný typ produktu vyrazit zlatý, stříbrný, nebo červený monogram.
Podrobnosti o této službě vám rádi sdělíme na našich stránkách, kde se momentálně setkáte i se zajímavými slevami na vybrané druhy modelů.
Buďte stylová a originální! Doplňte svůj šatník kabelkou, která je kvalitně zpracovaná, nadčasová a podtrhne váš vkus.