Close

Zážitkem k poznání

Napadlo vás někdy, jak snadné by mohlo být vyzkoušet si poznání něčeho nového a to formou zábavy? Rozhodně je to možné a to díky jedné známé společnosti. Společnost, o které se zmiňujeme, je natolik úžasná, že se snaží pro děti vymýšlet co nejvíce plánů a hlavně zábavy, aby nevěděly, co to znamená slovo nuda.
Akce společnosti jsou vždy pestré a hlavně co nejlépe připravené. Rozhodně se není čeho bát, jelikož se zkušení instruktoři nezabývají pouze přípravou programu, ale také o péči o děti. Instruktoři jsou lidé, kteří mají zkušenosti a kromě toho, je práce baví. Ne nadarmo se říká, že se kvalita zaměstnanců odvíjí od spokojenosti zákazníka. Všichni pracovníci jsou navíc pravidelně proškoleni, takže se rozhodně není čeho bát.

cestování skupiny lidí

Právě tato společnost přišla se zážitkem k poznání rikitan.cz. Myšlenka akcí, které budou zážitkem, přišla již v roce 2008. První školní výlet byl uskutečněn v době, kdy v Pekingu vyvrcholily přípravy olympijských her. První akce byla připravena pro dvě základní školy. Tím, že vznikaly akce další a další, začalo přibývat zkušeností a programy začaly narůstat. Cílem programů je nejen děti zabavit, ale také je naučit něčemu novému. Jedná se tedy o spojení zábavy a vzdělání.
I v dnešní době stále roste počet spokojených dětí a také učitelů. Všichni oceňují pořádané akce, díky kterým získávají nové poznatky.
Jestliže byl ale rok, který představoval výzvu, pak to byl rok 2012, kdy společnost Rikitan připravila tábor, pro padesát dětí. Úspěch byl ve výsledku ohromný.
Za velký úspěch lze považovat i takové výlety, na kterých se objevilo přes 3000 dětí. Ano, opravdu je tomu tak.

otisk ruky v betonu

V roce 2017 se ale společnost rozhodla ukončit tábory a své síly vložit do školních akcí a také do přípravy výletů pro seniory.
Pokud byste si chtěli naplánovat výlet se společností Rikitan, pak této možnosti rozhodně využijte. Sami uvidíte, že nebudete litovat. Školní výlety se rázem stanou něčím úžasným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup