Close

Kartonový materiál pro přepravu

Kartonový materiál hraje obrovskou roli při přepravě, a proto se podíváme na nejpoužívanější výrobky ve firmách, které zajišťují bezpečnost přepravy.

Kartonový materiál pro přepravu

Krabice

Abychom mohli zasílat věci, materiál a zboží všude kam potřebujeme, tak jej musíme i správně zabalit, protože to vyžaduje přepravní společnosti, a hlavně je v našem zájmu, aby zboží bez problémů dorazilo v pořádku a nic se mu nestalo. Ve velkých firmách se nejčastěji volí možnost, kdy se dá zboží v krabicích na paletách do kamionu a odveze na potřebné místo.

lepenková krabice

Když se zaměříme na krabice, tak díky nim je všechno zboží pohromadě, takže nehrozí, že by se ztratilo a zároveň můžeme se spousty kusy manipulovat na jednou. Je vyrobena z kartonu, což má hned několik důvodů. Tento materiál je totiž levný, což potřebujeme, protože těchto krabic je zapotřebí obrovské množství. Staré se jen tak nevyhodí, protože jdou na recyklaci, kde se z nich vyrobí nové produkty, jenž slouží lidem dál. Ve složené podobě je dobře skladný a také lehký, díky čemuž nezvyšuje cenu za přepravu. Ve většině případů je to tedy efektivní řešení.

Výplňový materiál

Až máme vyřešenou krabici, tak musíme přejít na volbu výplňového materiálu. Je zapotřebí? Odpověď je individuální, protože tento materiál slouží hlavně k tomu, aby se předmět v krabici nehýbal v krabici sem a tam. Zároveň při nárazu by mohlo dojít k jeho poškození, a proto je někdy skutečně zapotřebí použít výplň, díky čemuž bude věc jako v bavlnce. Když posíláme třeba známému skleněný předmět, tak potřebuje výplň do jedné krabice, což není až tak velká suma.

prázdné krabice

Ovšem ve firmě se musí počítat s ekonomickou stránkou, takže podmínkou je nízká cena. Tu splňuje kartonová vlna Balteto.cz, protože se vyrábí ze starého kartonu, který se rozřeže na proužky šířky 5 mm. Vlna je velmi dobře zpracovatelná, protože ji není problém rozdělit na potřebné kousky. Jednotlivé proužky jsou spojovány ve formě mřížky, což nám zajišťuje dobrou pevnost. Takže si poradí i s těžkými předměty, což někdy bohužel bývá problém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup