Close

AXA – dovolená plná pohody


Ušetřete si cestu ke kartářce a předčítání horoskopů. Není to k ničemu. Nečekaná komplikace nebo přímo pohroma přijde jako blesk z čistého nebe. Nikdo to nečekal, ani vy, ani vaše dvorní kartářka, ani vážený pisatel horoskopu. Přesto je zde situace, ze které nevíte jak ven. Váš pes dostal amok v Londýně a pokousal dva lidi, váš slunečník sebral poryv větru a on vypíchl oko Japonci na vedlejším lehátku, rozbili jste na maděru půjčené auto, protože vás vyděsil osel na komunikaci, nebo jste se otrávili jídlem z místního fasfoodu. Prostě hrůza a děs, místo klidné dovolené nervy, běhání po úřadech, nekonečné omlouvání a vyjádření lítosti, křeče na záchodě a zvracení do kyblíku. Místo dovolené snů dovolená nočních děsů a denní hrůzy.

pojištění

Přitom je pochopitelné, že máte slitování jak s pokousanými lidmi, tak s Japoncem, který přišel o oko nebo snad i s půjčovnou, která zrovna odepsala jeden vůz ze svého vozového parku. Ale co náhrady. Japonec požaduje milion korun, Angličané 300 tisíc, ovšem pokud se rány nezahojí dobře, tak mnohem více a řecká autopůjčovna vymáhá peníze, za které si chce pořídit nejspíš nový Mercedes.

AXA

Všem těmto nepříjemnostem a děsivým výdajům jste ovšem mohli předejít. Nic nového pod sluncem. Cestovní pojištění, které mohlo být ideálně doplněné o některé prvky připojištění. Mohli jste být kryti. Pojišťovna nabízí cestovní pojištění ve třech základních variantách. Od nejprostšího, které pokryje základní plnění při krátkodobých a nekomplikovaných cestách, přes střední třídu, která postačí na běžné a obyčejné rekreace ve spolupráci s cestovní kanceláří, až po exkluzivní formu, která dokáže vyrovnat opravdu vysoká plnění náhrad. Navíc je možné sjednat ještě dodatková připojištění na různé aktivity, kterým se hodláte oddávat v průběhu vašich cest. Tak neváhejte a peníze ušetřené za nesmyslné předpovědi vizionářek a horoskopy použijte raději do smysluplného pojištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup