Close

Ideální rozměr, velikost a ideální pohodlí

Při odpočinku je důležité mít kolem sebe dostatek prostoru. Na to, abychom se dobře vyspali, potřebujeme kvalitní a pohodlné lůžko, které skýtá dostatek volnosti pro náš odpočinek. Jedině tak si tělo opravdu odpočine a může relaxovat a regenerovat se.
mladá žena leží na posteli, leží hlavou nahoru
Manželská postel 180×200 cm představuje dostatek pohodlí, místa i prostoru. Nejedná se o klasický rozměr, standardnější bývá 160×200 protože se stále ještě častěji dávají 80 cm široké matrace. Ovšem hned další velikostí, na kterou si lidé velice rychle zvykli a volí ji čím dál častěji, je právě tato velikost, protože je větší a tím pádem i příjemnější. To znamená, že vedle sebe dáváte dvě matrace o šířce 90 cm, což už je opravdu dostatek místa nebo jednu s celkovým rozměrem. Díky tomu máte zajištěný vysoký komfort a pohodlí. Takzvaná značka ideál. Vhodné i pro páry, které plánují potomky, protože malé miminko velice často míváme po narození například mezi sebou, když v noci spíme. Pro maminky je to příjemnější a nemusí tolikrát v noci vstávat z postele. Takže je zde hned několik nej, pro které si právě tuto velikost a šířku ceníme.
zelený hrnek na stolku nočním, za ním je vidět rozhozená peřina bílá

Relax, pohodlí a vysoký komfort

v Lůžko vyrobené z masivu borovice je kvalitní a má dlouhou životnost. Hodí se zejména do klasických ložnic, ale můžete i tuto velikost dát například do studentského či dětského pokoje nebo do pokoje pro hosty.
v Vybírat si můžete z více variant. Pokud nepreferujete přímo dekor dřeva, můžete si vybrat lakování bílé nebo šedé. Další z možností je olše nebo dub či přírodní lakování.
v Díky různým variacím přizpůsobíte nový kousek nábytku i tomu stávajícímu. Nebojte se ani experimentování. Základ je vždy pohodlná a kvalitní postel, proto s její výměnou nečekejte a dopřejte si poctivou výrobu z pravého dřeva masivu borovice.

Dřevo jako přírodní nenahraditelný materiál

Dřevo je velice často oblíbenou součástí našich ložnic. Zřejmě proto, že působí přirozeně, hřejivě a esteticky. Díky dřevu si užíváme pocit pohodlí, vysokého komfortu i esteticky sladěný design celé místnosti. Dřevo je přírodní hřejivý materiál a dokáže z každé ložnice vykouzlit prostor pro báječný odpočinek. To samé platí v případě, že se přímo z něj vyrábí lůžko na spaní.