Close

Zábava a laser jdou bezpochyby k sobě

Přemýšlíte, co ve vašem volném čase podniknete se skupinou vašich dobrých přátel? Pokud jste se do programu, který nabízí hru a napětí ještě nezařadili, rozhodně byste tuto chybu měli napravit. Doporučujeme vám zajít si do centra lazerfun v Praze, které vám nabídne hru s laserovými zbraněmi a o bohatý program plný akčních scén a smíchu, nebudete mít žádnou nouzi.

billboard-right

Co vás čeká a nemine?

Obeznamte se s možnostmi, které tam na vás čekají. K dispozici máte dvě promyšlené arény, ve kterých si můžete vaši hru prožít. Vybrat si můžete dle vašeho vkusu nebo přání ostatních členů vaší party.
V jedné aréně na vás čeká tajuplný labyrint, kde si můžete zkusit hru po tmě. Ta druhá je obohacená o aztécké časy a projekci chrámu, ve kterém však máte možnost schovat se do neznámých úkrytů.
Pro obě arény je však nutná rezervace předem, abyste měli jistotu, že v ní budete pouze vy s vašimi nejbližšími. Rezervovat si můžete čas a den, a to i z pohodlí domova prostřednictvím online.

IMG_8139

Jaké hře dáte přednost?

Právě vám nabídne hned 11 her, které si můžete projít a zkusit si postupně jejich náročnost a změnu, kterou vám princip hry poskytne. Hry jsou v první řadě seřazené dle úrovně hráčů, kteří jich budou hrát. Důležité je taktéž mít určitý počet lidí k tomu, abyste se dané hry mohli zúčastnit. Předem si tedy vyberte takové, ve kterých si zahrajete všichni a nikdo z vás nebude vyčnívat.
Vystřídat rovněž můžete nejen arény, ale i samotné hry. Je na to však nutné jít pomalu a dopřát si mezi nimi i odpočinek, protože se jedná nejen o dobrodružní typ zábavního programu, ale i poměrně fyzicky vyčerpávající, protože při něm budete vykonávat neustálý pohyb.

Rezervujte si tedy několik termínu v rozpětí několika dnů a časem si klidně zahrajte všechny laserové hry, které jsou v nabídce. Podniknout větší akci můžete i se svými kolegy, kdy si zkrátíte volný den nebo posezení s nimi i touto formou adrenalinového odpočinku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup