Close

Z pohodlí Vašeho domova

Znáte to, přišly slevy a Vy máte pocit, že v obchodech to praská ve švech. Mít tak možnost všechno oblečení ze Zary, RESERVED nebo Manga nakoupit přes internet. Dávejte velký pozor, všechny tyto firmy udělaly obrovský krok kupředu. Nakupování nebylo pro ženy nikdy pohodlnější. Už jste navštívila alespoň jeden z těchto internetových obchodů?

pohodlný svetr
Zara

Zara vytvořila svůj e-shop zhruba před třemi roky. Většinu oblečení a doplňků, které nabízí na internetu, nemůžete zakoupit v obchodech kamenných. E-shop týdně obohacující novými a moderními kousky. Je zde poměrně velká pravděpodobnost, že to, co si koupíte u nich na e-shopu, nikdo ve Vašem okolí mít nebude, jelikož množství je omezené. Nevýhodou je dlouhá doba dodání a vysoké poštovné, jelikož jsou produkty odesílány až z mateřské země Zary- ze Španělska.

v podzimním kabátě
RESERVED

Tento obchod vede svou internetovou verzi poměrně krátkou dobu. Jejich sortiment není tak široký, jako můžeme vidět například u Zary, avšak ceny jsou mnohem příjemnější. Také je tu velká šance, že zrovna narazíte na slevy nebo obdržíte (pouze v případě, že jste registrováni) slevový kupon. Poštovné je také poměrně vysoké, avšak můžete si nechat zboží zaslat do Vám nejbližší prodejny RESERVED. Celý web funguje v češtině, tudíž se nemusíte bát, že byste nějakým pokynům nerozuměla.


Co nás může těšit?

●        Oblečení si před Vámi nikdo nevyzkoušel. Nikdo ho neušpinil make-upem nebo nevracel jako nevhodný dárek.
●        Nemusíme se těsnat s ostatními v obchodech.
●        Dodání sice trvá delší dobu, ale zboží vždy přijde v pořádku.
●        E-shopy mají mnohem větší výběr oblečení, obsahují dokonce i limitované edice, které v kamenném obchodě většinou nenalezneme, nebo jsou okamžitě vyprodány.
●         Při reklamaci obdržíte zpět peníze a nemusíte si zboží za něco jiného vyměnit, jako tomu bývá u kamenných prodejen s oblečením.