Close

Půjčovna dodávek Praha zajistí nejen dodávku, ale i přívěsný vozík


Stěhování se dnes stalo výhodným byznysem vzhledem k tomu, že lidé častěji než dříve mění zaměstnavatele, migrují za lepšími životními podmínkami, nakupují chaty, chalupy a mobilní domy, odchází z měst, anebo se naopak do větších městských celků přesouvají cíleně. Za socialismu byly stěhovací služby využívány spíše sporadicky a lidé se většinou snažili poradit si sami. Dnes jsou tato řešení opět v kurzu, máme totiž k dispozici prostředky, s nimiž nebylo možné disponovat ještě před pár lety. Alespoň ne v takovém rozsahu.

řízení dodávky

Tažné zařízení a přívěsný vozík – celá řada menších akcí se dá realizovat i svépomocí s využitím tažného zařízení. Uvažujete-li o pořízení kulového čepu, rozhodně neváhejte, je to nejvyužívanější příslušenství, které se u osobních automobilů vyskytuje. A v zásadě nikdy nevíte dopředu, kdy a k čemu se koule za autem bude hodit, ať už ji využijete vy, nebo vaši příbuzní či přátelé. Přívěsné vozíky se dají výhodně pronajmout, není tedy problém tímto způsobem odvézt třeba sádrokartonové desky, cement, tvárnice Ytong, mulčovací kůru a spoustu dalších věcí.

přívěsný vozík

Transportní dodávka – pro náročnější situace, jimiž je přestěhování nábytku, velkých spotřebičů, a někdy i celého bytu, se hodí dodávka – naprosto běžný způsob přepravy zboží z většiny e-shopů. Dodávky dnes využívají přepravní společnosti včetně České pošty a je to v současnosti jeden z nejvyužívanějších dopravních prostředků. K zapůjčení je nutné složit vratnou kauci, požadavkem je pouze platný řidičský a občanský průkaz (trvalý pobyt na území ČR) a vhodné je kontaktovat půjčovnu dodávek Praha v předstihu minimálně týdenním a vůz si včas rezervovat. Součástí pronájmu je i zajištění dálniční známky a asistenční služby nonstop, 24 hodin denně v případě dopravní nehody. Před podpisem smlouvy důkladně vozidlo zkontrolujte, případně nafoťte včetně interiéru, aby byly jasné podmínky při předání vozidla jak ze strany pronajímatele, tak i při jeho navrácení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup