Close

Plot na hranici pozemku

Plot na hranici pozemku

Často je zapotřebí

Při vlastnění pozemku nám jistě záleží na tom, aby nám jej nikdo neničil a nekradl tu. Jistá kriminalita u nás je, přičemž třeba zahradní technika se dá dobře zpeněžit, takže je nutné ji mít v bezpečí. Ovšem škodu nemusí napáchat jenom člověk, protože zvěř nám může zničit zahradu i s úrodou, což každého dokáže pořádně naštvat. Abychom takové problémy nemuseli řešit, tak je potřeba mít odolný plot. Ten nám v první řadě určuje hranice pozemku, aby každý věděl, kde už nemá co dělat.

kočka na plotu

Zároveň je to bezpečnostní prvek, aby se přes něj nikdo nezvaný nemohl dostat. Každý plot má svou životnost, přičemž když už se nám začíná rozpadat, tak bychom měli uvažovat nad novým. Větší pozornost musíme plotu věnovat, jestliže máme psa, protože ti jsou často vynalézavý a z malé díry se stane velká, kterou snadno prolezou. Pro vyšší bezpečnost můžeme na plot natáhnout ostnatý drát, aby jej lidé nemohli jenom tak přelézt.

Betonové provedení

Hojně se prodávají drátěné ploty, protože ty nejsou výrazně drahé a mají dobrou životnost. Vyplatí se jej dobře zabetonovat, aby se ani nehnul. Ještě pevnější variantou jsou ploty betonové MontazMPC.cz. Ty se staví tak, že Vám nejprve zlikvidují starý plot. Následně se musí vše pečlivě rozměřit a vykopat základy, do kterých se nejprve zabetonují svislé sloupky. Mezi ně se následně zasouvají jednotlivé desky až vznikne pevný komplet.

děravý plot

Pokud chcete zamezit tomu, aby mezi spárami prosvítalo světlo, tak Vám společnost může zařídit jejich vyplnění. Nejedná se o pouhý holý beton, protože se vyrábí všemožné designové vzhledy a podobně. Není problém ani s kombinací dřeva, kdy produkt vypadá opravdu hezky a klidně si jej můžeme dát na zahrádku, protože její vzhled nijak nenaruší. Možností je spousta, takže je nejlepší se s firmou domluvit na osobní schůzce, abyste vše probrali a došli k řešení, které bude pro Vás nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup