Close

Plánujete rodinu?

Smyslem rodiny je přivést na svět další generaci, mít děti, udělat jim zázemí pro zdravý růst, dát jim vzdělání a dívat se, jak rostou. Bohužel stále více se rozrůstající problém párů je, že se jim děti zplodit nedaří. Když se generace našich rodičů a prarodičů vdávala a ženila v 18-ti letech a do roka měli první děti, bylo to bráno jako absolutně přirozená věc. Když se v dnešní době berou takto mladí lidé, jsou pro většinu jejich vrstevníků za blázny, za něco ojedinělého.

Mnoho mladých párů odkládá první dítě z nejrůznějších důvodů. Až budeme mít vlastní bydlení, až se dostanu na lepší pracovní pozici, až si splníme naše sny o cestování, až si koupíme auto, chatu apod. Zkrátka stále se najde něco, aby se první dítě odsunulo na později a když konečně přijde to později, tak nastává problém, že to nejde tak lehce, jak si pár představoval. Povídat o tom, by vám mohli na nejedné klinice reprodukovaného početí, kterých na celém světě přibývá, protože odkládání prvního početí je trendem na celém světě.

dvojčata

Když se početí nedaří déle než rok, nastala opravdu doba navštívit lékaře. Bude vás čekat řada vyšetření, aby se zjistilo, jestli je problém na straně ženy nebo muže, protože problémy jsou v této oblasti celkem vyrovnané na obou stranách. Pokud přistoupíte na umělé oplodnění, je vysoká šance, že pokud se početí podaří, bude to těhotenství vícečetné, tzn. že se vám narodí dvojčátka.

dvojčata

Dvojnásobná radost přináší i dvojnásobné starosti, ale protože vícečetných těhotenství přibývá, jsou i výrobci potřeb pro miminka na tuto situace dobře připravení. A tak si můžete koupit sourozenecký kočárek https://zelenazirafa.cz/cs/12-kocarky-pro-vicercata, který můžete využít jak na dvojčata, tak i pro dvě děti různě staré, Jedna část může být s hlubokou korbičkou a druhou část využijete jako sportovní kočárek pro staršího sourozence.

Držíme palce, ať se vám rodinka rozrůstá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup