Close

Kámen, který vám pomůže zdolat všechny překážky

To že minerální kameny mají léčivé účinky, možná už víte. Každý je však pozitivní jinak, a tak se tedy pro každého hodí něco jiného. Pro lidi, kteří touží dosáhnout výšin, zvítězit, a poprat se s nepřízní osudu, je to pak kámen zvaný Tygří oko. V čem je tak výjimečný?

Účinky tygřího oka

Jaké že má vlastně tygří oko účinky? Má jich spoustu, a mezi nejvýznamnější patří obvykle odvaha, která se bude hodit každému, kdo se nemůže rozhoupat k dalšímu kroku. Dále pak je to sebedůvěra, protože tu člověk potřebuje, aby si dovolil riskovat, a zkusit něco víc. Rovněž ale trpělivost a vytrvalost, které se hodí v době, kdy ne vše jde hladce, a je potřeba překonat nějakou tu překážku. Napomáhá také k lepší koncentraci, a budí v lidech optimistický postoj.

lebka z tygřího oka

Naučte se žít

Tygří oko však nejenže podnítí vaši touhu dosáhnout svého cíle, ale zároveň vás uzemní natolik, abyste si uvědomovali přítomnost, a sebe samé. Pomocí kořenové čakry vás napojí na sílu země, a tedy vám připomene vaše základní lidské potřeby, jako je najíst se, spát, nebo dodržovat pitný režim. To je rovněž důležité, jelikož ve zdravém těle, zdravý duch.

Smysly

Tygří oko má úchvatnou moc plně aktivovat vaše smyslové orgány, jako je zrak, chuť, či sluch, a tak vám pomáhá fungovat zase o něco lépe.

Léčivé schopnosti

Tygří oko se projevilo jako skvělá pomůcka při léčbě migrén a bolestí hlavy. Rovněž také napomáhá zvyšovat libido u obou pohlaví, a podporuje tak zdravou chuť k sexu.

různé minerály

Znamení zvěrokruhu

Jako každý kámen, je i Tygří oko napojeno na některá znamení, mezi něž patří především Berani, kteří mají mnohdy problém s trpělivostí, Vodnáři, kteří občas potřebují trošku uzemnit, a také Kozorozi, kterým dodá odvahu vydržet.

Vzhled

Tygří oko je kámen, který jak napovídá název, připomíná svým vzhledem oko tygra. Jeho barvy bývá hnědožlutá, někdy až do zlatavých tónů.