Close

Brigády na sezónu i mimo ni

Nehledáte stabilní zaměstnání ale pouze brigádu? Možná se budete divit, ale ta není určená jenom studentům přes sezónu, ale i všem ostatním lidem, kteří preferují jiný typ úvazku než práci na hlavní pracovní poměr.

Brigády najdete po celé České republice. Mnoho lidí hledá na internetu, kde jsou dostupné všechny informace. Najdete tam i brigády České Budějovice https://www.hitprace.cz/brigady/ceske-budejovice/.

Nebo do vyhledávání můžete zadat Jihočeský kraj či jakékoliv jiné město, obec nebo kraj.

Samozřejmě si vyhledávání a parametry můžete upravit podle potřeby. Nejčastěji se jedná o zahrnutí blízkého okolí města do vyhledávání. Lidé totiž hledají práci buďto přímo ve městě nebo jim často nevadí, když se nachází v blízkém okolí, například do 15 kilometrů. Tímto zahrnete větší oblast do vyhledávání a zobrazí se vám ještě více pracovních příležitostí.

žena u počítač

Brigády jsou jednoznačně velice oblíbené. Využívají je nejenom studenti, ale také maminky na mateřských, které si chtějí trochu přivydělat a mají možnost dítko nechat na půl dne u blízkých příbuzných. Díky tomu jsou opět v kolektivu a nejsou tak frustrované z neustálé péče o dítě.

Další, kdo využívá podobný typ úvazku, jsou samozřejmě studenti jak vysokých, tak i středních škol. Nejčastěji to vídáme přes prázdniny, kdy je navíc hlad a vysoká poptávka po těchto pracovnících, protože se v mnohých odvětvích jedná o hlavní sezónu a je větší možnost pracovat na tento typ úvazku. Nemusíte vykonávat žádnou složitou práci, většinou se jedná o základní práce, které zvládne každý. Díky tomu si mohou studenti něco přivydělat a vrátit se po prázdninách opět do lavic o něco spokojenější a do budoucna také zkušenější.

Nesmíme zapomínat ani na lidi dlouhodobě bez práce. Ocitají se na pracovním úřadě a nemohou najít žádnou stabilní práci na hlavní pracovní poměr. V tomto případě mnohdy také nepohrdnou alespoň nějakým tímto částečným úvazkem, aby si na pár hodin denně mohli něco přivydělat, než si najdou práci na hlavní pracovní poměr.

podání rukou

A v neposlední řadě jsou zde starší a zkušenější lidé, kteří už jsou v důchodu, ale stále žijí velice aktivním životem. Někteří z nich zůstanou pracovat ve svém stálém zaměstnání i takzvaně přes důchod, ale jiní si hledají něco na částečný úvazek, přičemž právě občasná brigáda jim přijde velice vhod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup