Close

Bez auto žárovek nevyjedete

Auto žárovky jsou snad tím nejpodceňovanějším vybavením. Spousta řidičů na ně zapomíná a nepovažuje je za důležité. Určitě si však nemusíme zdlouhavě vysvětlovat, že takto tomu opravdu není, ba naopak, jedná se o velmi důležité prvky, které je potřeba ve svém vozu mít. Proč?
zadní světlo auta
Určitě se vám někdy stalo, že jste se vraceli z práce a na silnici ulehla hustá mlha. Člověk stěží vidí pár metrů před sebe, tudíž by se dalo o bezpečnosti takové jízdy polemizovat. Nyní si představte, že by vám při takovéto jízdě přestala fungovat mlhová světla. Jak postupovat? Pokud nemáte náhradní žárovky, tak asi nijak, budete muset přivolat odtahovou službu a vyřešit to tímto finančně velmi náročným způsobem. Pokud však u sebe budete mít náhradní kus, nic vám nebrání zastavit u krajnice, položit výstražný trojúhelník a během několika krátkých minut vadný kus vyměnit za nový, který si s sebou pečlivě vozíte. Je to rychlé, levnější, a hlavně bezpečnější. Určitě proto tento kousek povinné výbavy nepodceňujte, může se vám v mnoha nepříjemných situacích hodit, zkušení řidiči by vám to mohli potvrdit.

světla fordu f150

Jedno svítidlo, spousta využití

Žárovky h7 Osramrozhodně najdou ve vašem automobilu patřičné využití. Výhodou této patice totiž je, že se bude hodit ve více případech. Nejčastěji je lidé využívají jako dálková světla, určitě však není výjimkou je mít nainstalovány i na místě potkávacích, nebo dokonce mlhových světel. Dá se tedy určitě říci, že se jedná o univerzální model, který není od věci mít ve svém autě pro případ poškození. Jak jistě navíc víte, i zákon vyžaduje mít ve svém vozidle pár žárovek jakožto náhradních, je to součást povinné výbavy. Nezapomeňte si to tedy dát do pořádku, v neposlední řadě i z toho důvodu, že to budou kontrolovat na technické kontrole.

Potkávací světla
Mlhová světla
Dálková světla


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup