Close

Aquapark – zábava pro celou rodinu

V tomto podzimním počasí jistě často přemýšlíte, co podniknete s rodinou o víkendu.  Zvláště, pokud je venku nepříjemné, deštivé počasí, do přírody nemůžete a nákupy v obchodních centrech vás moc nezajímají. Zkuste navštívit některý z aquaparků, brzy zjistíte, že je to skvělá zábava. Navíc odpočinek a relaxace je předem zaručena!
čerrnoušci ve vířivce
Vodní svět takto nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění, užijete si nezávisle na rozmarech v každém počasí. Tyto sportovní centra nabízí většinou široké spektrum služeb pro celou rodinu.
Z nabídky si můžete vybrat třeba relaxační bazény, někde i bazén s vlnobitím, brouzdaliště pro malé návštěvníky, whirlpooly, tobogány a jiné vodní skluzavky, podvodní jeskyně nebo divokou řeku. K odpočinku můžete zvolit zázemí dětského koutku a pro dospělé odpočinkové zóny, kde je na lehátkách možnost uklidňujícího spánku nebo masáže. Také zkuste dopřát svému tělu příjemné prohřátí a blahodárné účinky finské sauny či parní lázně.
tobogán a skluzavka
Pokud dostanete hlad, k pohoštění lze vybrat v každém středisku různé druhy občerstvení, nabídka v restauracích a barech je přizpůsobena celé rodině. A vybírat třeba můžete přímo z bazénu. Zkrátka nabídka je rozmanitá a jistě si zde každý přijde na své, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.
Každý aquapark má pro vás mnoho způsobů, jak se vyžít.
jízda v tobogánu
Navíc na vaši bezpečnost zde dohlíží školený certifikovaný záchranář a plavčík. Ten provádí dozor na různých stanovištích, dbá na bezpečnost všech návštěvníků, v případě nutnosti poskytuje první pomoc a kontroluje úklid bazénu a nejbližšího okolí. Je zde zkrátka o návštěvníky skutečně postaráno, zaměstnanci se snaží vytvořit všem příjemné prostředí a poskytnout maximální servis.