Close

Výhodná spolupráce

Představte si, že jste majitelem pekárny a umíte upéct výborný křupavý chleba. To ale přece neznamená, že umíte postavit pec, ve které se chleba upeče. Vy jste majitelem knowhow, jak chleba upéct, ale stroj, ten vám http://vyborny-servis.cz/ musí podle vašich představ a požadavků zkonstruovat a vyrobit někdo jiný. A jednu takovou firmu, která vyrábí stroje na míru, vám dnes chceme představit.

hlava

Firma HRO TECHNOLOGY a.s. https://www.hro-tech.cz/ se zabývá konstrukcí a výrobou několika typů strojů. Jedním z nich jsou postupové stroje, které mohou zkombinovat střižné a ohybové stroje do jedné linky. Vyrábíte výrobky z tenkých ohýbaných plechů? Nechejte si vyrobit stroj, na který nebudou muset vaši pracovníci téměř sáhnout. Vloží do něj plech, který se na prvním pracoviště vystřihne do požadovaného tvaru a na dalších pozicích se postupně poohýbá třeba do tvaru krabičky, nebo podle toho co budete potřebovat. Vy víte jak má výrobek fungovat po technologické stránce a firma HRO TECHNOLOGY vám vymyslí stroj, který to vyrobí. Samozřejmostí je smlouva o mlčenlivosti a ochraně vašeho knowhow.

výrobek

Dalšími stroji, které umí firma HRO TECHNOLOGY profesionálně navrhovat jsou vstřikovací stroje na plastové výrobky. Plasty mají tu vlastnost, že většina výrobků se vyrábí vstřikováním a tím se dosáhne velmi složitých tvarů. Přitom rychlost vstřikování je v řádu vteřin a výrobky tak stroj chrlí vysokou frekvencí.

A nesmíme vynechat ani jednoúčelové automatické stanice, které také patří do portfolia firmy HRO TECHNOLOGY. Stroj, který si vezme výrobek ze zásobníku, zkontroluje jej a roztřídí ty správné výrobky od těch zmetkových. Stroj se nemýlí a kontrola na automatu je bezchybná, člověk se přece jen zmýlit může. Firma HRO TECHNOLOGY vám udělá návrh stroje, zkonzultuje s vámi všechny připomínky a pak vyrobí stroj přesně dle vašich představ. A samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis.