Close

Ubytování Lednice – čtyřhvězdičkový hotel na jedinečném místě


Pokud rádi zkoumáte krásy naší země, tak si zajisté nenechte ujít ani jedinečnost jižní Moravy, která skrývá spoustu nádherných míst. Třeba takový zámek Lednice, který je dokonce součástí seznamu UNESCO. Stojí za to užít si takové místo užít se vším všudy a rovnou se tady také ubytovat.

zámek

Pokud hledáte příjemné ubytování Lednice, tak vás zajisté potěší luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který se zámkem Lednice nejen sousedí, ale on dokonce stojí uprostřed Lednicko-valtického areálu. Můžete si tak tento skvost užívat se vším všudy a projít se i po zámeckém parku s Minaretem.

Příjemné místo má pro vás připravenou kapacitu 50 pokojů, které jsou rozděleny do třech kategorií a vy si tak můžete vybírat z nabídky pokojů standard, deluxe nebo přímo rodinný pokoj. Pokoje mají moderní vybavení a některé disponují také balkony, ze kterých si můžete vychutnávat nádherný výhled do okolí.
Můžete si tady užívat nejen víkend či dovolenou ve dvou, ale také jako rodina či dokonce uspořádat firemní a další akce. Součástí jsou totiž i další prostory a sály, které můžete využít jak pro firemní události v podobě kongresů, konferencí či firemních večírků, tak i pro rodinné sešlosti jako jsou oslavy, svatby a podobně.

Užijete si také bohatou nabídku gastronomie

Kromě luxusního ubytování, prostorů k dalšímu využití a nádherné přírody se můžete těšit také na bohaté menu místní gastronomie.
K dispozici jsou služby příjemné restaurace a také restaurace zahradní, a abyste nestrádali, tak můžete využít i přímo hotelový vinný sklípek.
Můžete se tak těšit na bohaté jídelní menu z čerstvých potravin a ochutnat tak nejen českou a moravskou kuchyni, ale také zahraniční. K tomu si můžete dopřát nejen tradiční moravské vína, ale také skvělé pivo.

lednice

Po dobrém jídle, pití a odpočinku stojí za to vyrazit do okolí a užít si nejen krásnou přírodu a památky či samotný zámek Lednice, ale třeba i wellness, výlety na kole, projížďky na loďkách nebo koních, ochutnat vína ve Valticích nebo se vykoupat v Mlýnském rybníce.
Samozřejmostí areálu je monitorované parkování a připojení k WiFi.