Close

Prémiový olivový olej jako luxusní dárek

Pokud máte rádi středomořskou kuchyni, určitě vaší pozornosti neunikla surovina, která je zde jasným číslem jedna. Vytlačila pomalu i z našich stolů slunečnicovou variantu nebo máslo, příprava pokrmů podle řecké nebo španělské tradice si zkrátka žádá velmi pečlivý výběr. Jemná chuť nebo raději něco trochu peprnějšího? Olivy mohou mít řadu různých podob, nikde není psáno, že nenarazíte na něco nového, stačí jen hledat. Je to podobné jako s tekutou révou, jejíž fanoušci nad olivovými háji jistě samou radostí zaplesají.

Darky 05

Zdraví v každé lahvi aneb dárek dárků

Pokud se potřebujete opravdu blýsknout, je to právě dárek s olivovým podtónem, který určitě zaboduje, jistě tomu tak bude nejen u vašich blízkých a přátel. Můžete totiž připravit i originální firemní dárek, podle nějž se pozná dobrý vkus a vybranost. Rozhodně pak všechna jednání půjdou mnohem lépe, na to si můžete opravdu vsadit! Využijte potenciálu, který tyhle malé a drobné zelenkavé plody skrývají, ne nadarmo jim antičtí učenci přezdívali zcela jednomyslně tekuté zlato. Nebojte se různých kombinací, vždyť olivové odrůdy jsou určeny k tomu, abyste je ochutnali všechny a vybrali si, jestli bude lepší vůně rajčat a mandlí nebo spíše dáte přednost banánům a bazalce. Jistě, tohle všechno je v olivovém světě nadosah, stačí opravdu jen málo…

Darky 08

Klasický dárek pro ženu? Jistě, alespoň v Itálii, Španělsku neb Řecku, protože s olivami jde všechno lépe. Následujte středomořského příkladu a již tolik omšelé květiny nebo bonboniéry nahraďte něčím, co je o poznání vkusnější. Uvidíte, že se taková originalita bude líbit. Nakonec, je to i dárek, který provoní celou kuchyni, a právě v tom tkví tajemství, proč je prémiový olivový olej tak žádaný. Zjednodušeně řečeno, dovede totiž až mistrovským způsobem potěšit všechny smysly. To rozhodně není málo, že? Která plodina tohle dovede s podobným zápalem k věci?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup