Close

Oslava výročí

Už je skoro vše připraveno, když se semele spousta věcí a cesta na oslavu, na kterou jste se těšili rozhodně nepřichází v úvahu.

Manželka je nemocná, manžel má v práci nečekanou objednávku za spoustu peněz, takže to v domácnosti vypadá jako v předválečném stavu. „Musíme tatínkovi alespoň poslat pohlednici, že mu jako přejeme a že nemůžeme přijet“. Blábolí manželka zmámená chřipkou nebo čím a manžel čistě ze zvyku přikyvuje, aniž tuší, o čem m je řeč. Je myšlenkami v práci. Jen mu v paměti utkvělo že má něco koupit v trafice. Když tam však byl, přemýšlel co. Cigarety? Ale tchán přece nekouří. Hm, tak co? Aháááá, blahopřání. Manžel popadne první, co je po ruce a šťasten, že má, co chtěl, míří domů. Zde však jeho radost končí, neb jeho polovičce se to nelíbí.

„To tam neměli něco hezčího? To ne obrázku není přece kytice!“

přání

„A co to je?“ Zkouší to manžel, ale se zlou se potáže. Příliš to nezachraňuje ani jeho řeč o tom, jak dlouho se v trafice v přáníčkách přehraboval, než vybral tohle. Ale přece jen to manželku trochu zklidnilo. A pak popadla do rukou notebook a za vydatného polykání citrónu a pití odvaru z lesních plodů, jala se hledat na internetu.

„Pepóóóó´!“ Zní domem řev a Pepa v domnění, že nastal konec světa běží k manželce.

„Tohle je ono, to chceme a pošleme“. Ukazuje manželka na monitoru3D přání. A manžel kupodivu souhlasí, protože se to líbí i jemu. A tak ihned provedou objednávku, pro jistotu na dva kusy a netuší následky.

Dědeček byl 3 D přáníčkem tak nadšen, že se pochlubil všem, co na oslavě byli, a protože ti nevěděli kde to sehnat, dal děda všem v dobrém úmyslu telefonní číslo na oba manžele. Tedy dceru i zetě.

3d most

Následující dny se dům jeho dcery proměnil v telefonní ústřednu a ona nestačila dávat informace o webu, na který vidíte modrý odkaz výše.

Závěrem lze říci, že tato novinka měla úspěch naprosto u všech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup