Close

Hra, která je již dlouho oblíbená mezi lidmi. Kostičkový svět neboli Minecraft, svět bez omezení činnosti a pohybu. V této hře lze hrát buď v samotném světě nebo ve společném světě třeba s kamarády.

Hra v samotném světě

Tuto lze rozdělit ještě na survivor a creative.

playstation

Survivor

Survivor neboli hra o přežití. V tomto typu hry si hráč všechny suroviny získává sám. Např. kácením stromů, výrobě nástrojů, shánění jídla, chránění se před příšerami, až po mnohem složitější nástroje a stavby. Je možnost neustále své nástroje a stavby vylepšovat hledáním nových surovin a materiálů. Pozor však lze i umřít, a pak musíte začít od znovu. Máte však naštěstí tři životy, takže je to zábavné.

Creative

Creative neboli tvoření. V tomto typu hry máte dostupné veškeré suroviny a nástroje a vybavení, které jen lze získat. Je to mód pro ty, kteří chtějí stavět a tvořit různé objekty, nebo pro ty, kteří jen nechtějí řešit příšery a shánění jídla. Nemusíte se zde bát o život, protože jich máte neomezeně a můžete zde i létat.

minecraft

Hra ve společném světě

Hra ve společném světě je výhodou, pokud chcete hrát s kamarády. Můžete si při tom volat a objevovat, tvořit, zápasit s příšerami a spoustu dalších věcí si užívat společně. Stačí jen, aby jeden z vás vytvořil server světu a potvrdil vám, že tam můžete hrát, a pak už vám nic nebrání ve společné hře a zábavě.

A pokud chcete získat ještě více Minecraft přináší další novinku.

Tou je Minecraft server hosting cz, který nabízí spoustu nových bonusů a objevování a zábavy. Přináší také mnoho různých verzí. Jedná se o jeden z nejlepších hostingů, které vám nijak nezpomalí hru a nejsou ani drahé. S profesionální službou Minecraft hosting pro získáte mnohem více než si jen dovedete představit. A Minecraft myslí i na skutečně náročné hráče a pro ně tu má Minecraft server hosting s mod podporou.