Close

Bezúčelná hypotéka snadno a rychle

Pořádný finanční obnos umožní řešit spoustu lidských potřeb a situací. Jedině s finančními prostředky si může každý dopřát vlastní bydlení, auto či dovolenou a spokojený život.

A když peníze chybí, tak není důvod si zoufat, protože na velké věci a vysoké částky je řešením nebankovní americká hypotéka.

Finanční produkt nebankovních společností, který přináší úlevu při řešení chybějícího peněžního obnosu či různých finančních problémů. Klienti si tak můžou dovolit koupit nejen materiální věci, ale také vyřešit svoje dluhy a exekuce.

dům na dosah

Mnohdy je získání takové hypotéky natolik jednoduché, že není problém ani nižší příjem či nějaký malý záznam v registru dlužníků.

Vzhledem k tomu, že nebankovní americká hypotéka je produkt bezúčelný, můžete peníze z ní využít na cokoliv a to bez dokládání účelu. Takže nemusíte peníze využít pouze na řešení bydlení jako to je u klasické formy hypotéky. Tím pádem mají někteří klienti také příležitost vyřešit nevýhodné půjčky a jejich vyplacení formou konsolidace nebo vyplacení dalších dluhů.

Podmínkou je ručení formou zástavy nemovitosti. Podmínka, kterou je nutné splnit u každé hypotéky bez ohledu na to, jestli chcete peníze na bydlení či jiné potřeby.

plat v hotovosti

Splátky si můžete rozložit až na období 30 let, takže pokud nemáte na to splácet měsíčně vysoké částky, tak je lepší delší doba splácení, aby nebyl zatížený váš finanční rozpočet. Výše úroků je obdobná jako to je u bankovních produktů a liší se dle individuálních podmínek jednotlivých společností a také individuálních potřeb klientů.

Díky této možnosti si může na peníze přijít téměř každý a ještě ke všemu snadno a rychle. Na schválení nebudete muset čekat několik týdnů či měsíců, ale třeba jen do druhého dne od podání žádosti. Žádost se obvykle nechá odeslat online, čím ušetříte svůj čas i peníze a zachováte si soukromí.