Close

Regresní terapie vám podá pomocnou ruku

Potýkáte se léta už problémy, chodíte od jednoho lékaře k druhému a žádný z nich vám nedokáže pomoci? Střídáte léky, tak jak se u vás střídají propady a deprese a nevidíte žádné světlo na konci tunelu. Jste rozhodnuti v tomto neutěšeném stavu vydržet a neustále se trápit, zažívat úzkosti, strachy a nervozitu? Vyjít z bytu vám činí potíže a zvládáte to jen za pomoci léků, které ale mají i nežádoucí účinky. A přitom chcete zažívat stavy radosti a být zase spokojení a vyrovnaní?

spirála hypnoza

Pak pro vás máme nabídku, kde vám pomohou zbavit se nežádoucích černých myšlenek a těžkých stavů. Jen je třeba, abyste si ujasnili, zda vůbec chcete pomoci a zjistit příčinu, která spustila tok nepříjemných pocitů. Upozorňujeme vás na to, že podívat se do minulosti chce velkou dávku odvahy a hlavně chuť změnit zaběhnutý systém, ve kterém v současné době žijete.

To vše vám nabízí hlubinná regresní terapie http://www.hlubinna-regresni-terapie.cz/, která vás dokáže zbavit nežádoucích stavů, ale vše by bylo marné, kdyby vy sami jste nechtěli pokračovat v nakročené cestě. Rozmyslete si proto, zda vůbec něco chcete měnit. Zda je vám už tak zle, že to nechcete dál snášet. Chcete žít opět život plný štěstí a usmívat se na svět jako dříve? Anebo jste to dokonce nikdy nepoznali? Možná, že právě teď je ten správný okamžik ke změně a vyzkoušet možnosti, která dává regresní terapie, jež je jednou z nejúčinnějších metod k návratu sami k sobě a svým vlastním pocitům.

psychoterapeutické sezení

Průvodcem v tomto procesu vám bude terapeut, který má bohaté zkušenosti a je obdařen velkou dávkou empatie, jinak by tuto práce nemohl dělat. Dokáže se do vás vcítit a dovést vás v hluboké hypnóze až na začátek vašeho problému. Nezřídka se stává, že naleznete původ vašeho dlouholetého problému nejen v prenatálním stavu, ale i v minulých životech, které vaše duše prožívala a nyní je žije s vámi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup