Close

Pojištění odpovědnosti je v dnešní době stále populárnější

Obliba narůstá, sjednává si je stále více lidí. A jistě není divu, protože zodpovědnost v každodenním životě je velmi důležitá a bohužel platí i to, že nikdy nevíme, co se může dnes večer nebo zítra ráno ještě přihodit.

Když se navíc obejdete bez řešení spoluúčasti a nabídne se vám celosvětová platnost podobné pojistky, jistě není co dále řešit. Ochrání vás tedy nejen v běžný všední den, ale třeba i na dovolené, kterou budete trávit v cizině.

Obrázek1

Kvarteto variant podle pojistné částky

Výhodou také je, že si můžete navolit parametry přesně podle svých představ. Existují totiž hned čtyři různé možnosti, konkrétně pak 3, 5, 7 a 10 milionů korun. Pojistné limity jsou tedy nepochybně dostatečně vysoké, a to nejen pro vás, ale i další členy domácnosti. Nevztahují se na škody, kde se prokáže, že šlo o úmysl nebo tehdy, pokud byl pojištěnec pod vlivem alkoholu či omamných látek.
Může se ale vztahovat na odpovědnost za domácí zvířata vyjma psů nebo koní. Pro chovatele těchto zvířat je ale variantou možnost připojištění. Obecně platí, že pojištění odpovědnosti za škodu nabídne velmi jednoduchou a krátkou smlouvu, přehlednost a věcnost. Pojistné plnění se vztahuje nejen na škody na zdraví, ale i majetkové a finanční, limit je vždy jeden.

Obrázek1

Rychlá dohoda a spokojenost klientů

Má na českém trhu už dlouholetou tradici a rozhodně je pravdou, že patří k nejznámějším značkám. Nabízí nejen dnes již klasické pojištění odpovědnosti, ale kupříkladu i majetkové, úrazové nebo cestovní pojištění. Pojišťovna ERGO je skutečnou klasikou, na trhu je už čtvrt století a má připravenou velmi pestrou paletu produktů. Kromě pojištění myslí i na připojištění, které ještě více rozšiřuje základní nabídku. Svoboda volby je tak opravdu velká.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup