Close

Akustické dřevěné panely vhodné do všech prostorů

Že jste ještě o takovém materiálu neslyšeli? Tak ono není divu, protože dobré nápady vznikají v podstatě na základě poznání, že jdou věci udělat jinak, než tomu bylo doposud. Tyto skvělé lamely nemají dlouhou existenci, nicméně se stávají velmi oblíbené. Rozšiřují se do různých prostorů, které svým způsobem oživí a navíc skutečně oplývají vysokým koeficientem zvukové pohltivosti. Rovněž skvěle redukují ozvěnu a takový nepříjemný akustický zvuk, který je známý v prázdných místnostech. 3D lamely na stěnu jsou naprosto ideálním materiálem, který se hodí jak do veřejných tak soukromých prostorů. Lamelový design stěn s tímto skvělým bonusem je na trhu od roku 2020 a v současné době lze pořídit pět druhů dřevěných dekorů. Výhodou je, že jsou skladem a nemusí se na jejich výrobu čekat. V podstatě lze naplánovat instalaci, vybrat si přírodní nebo smoked dub, ořech, teak nebo eben a pustit se do práce.

Ořech 3

Design, který uchvátí

Moderní 3D způsob zvýraznění místnosti skutečně upoutá pozornost. Dřevěné lamely vypadají velmi zajímavě v celkovém prostoru a stačí pouze zvýraznit jen část stěn nebo dokonce stropů. V podstatě se bez většího problému dají začlenit do každého interiéru a vtisknout mu jistou originalitu. Nezáleží na tom, jaký styl bydlení preferujete, jelikož svým designem si sedne se všemi. Snad jen rustikální nebo renesanční prostor by nemusel jejich přítomnost ustát.

Šedý dub 3

Důležité je, že v podstatě dokáží zachránit akustický problém v kterémkoliv prostoru. To se zrovna vyplatí v rodinách, kde jsou alergici na prach a ten se předně bude držet v kobercích, závěsech a atd., které v tomto případě nelze mít v bytě. Tyto prvky totiž fungují také tak, že zmíní dopad akustického vjemu, nicméně v tomto případě jsou skutečně v rodinách nevhodné. Akustické panely nejsou hrozbou, a ještě zpříjemní samotný pobyt.  Navíc upravit akustický panel není problém a zvládne to v podstatě každý kutil. K seříznutí po směru lamel postačí kobercový nůž, a pokud je potřebujete zkrátit, tak stačí běžná okružní pila. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup